Rüya Yorumları

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek – Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ne Anlama geliyor?

Rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama geliyor yorumlamadan önce , deprem sizin hayatınızda ne ifade ediyor, deprem ile ilgili hangi duyguları bastırmışsınız yada deprem denilince sizde hangi duygular canlanıyor? Özellikle bunu netleştirerek yorumlara dikkat etmek gerekir. Size uygun olan yorumu, kendinize göre uyarlamalısınız. Bilinçaltınızın aynadaki yansımalarına, dikkat edin. Şimdi yorumlara başlayalım:

  • Rüyada deprem olduğunu görmek, hayatınızda büyük bir değişiklik olacağını gösterir. Deprem rüyaları, patlamaya hazır sıkıntılı bir durumla ilgili bilinçaltınızın verdiği bir sembol olarak da karşınıza çıkmış olabilir. 
  • Depremi zarar görmeden atlatmak, önünüzdeki engeli aşacağınız anlamındadır. Depremde yaralanmak ise, hayatınızda sarsılacağınız ve üzüleceğiniz bir durumu simgeler. 
  • Rüyada tüm dünyada büyük bir deprem olduğunu görmek, ülkeler arasında savaşın yada tüm dünyayı ilgilendiren sarsıcı bir durumun ortaya çıkacağına yorumlanır.
  • Deprem rüyaları genelde, korkuya, şiddete, sarsıcı nitelikteki olaylara, aniden her şeyin değişeceğine yada yaşanacak sıkıntıya işarettir. Bazen de gerçek hayatta deprem olacağına dair haberci rüya da olabilir. Dikkatli olunmalıdır.
  • Rüyada deprem neticesinde yerin çöktüğünü görmek, o bölgede meydana gelecek felakete, zorluklara, kıtlık ve benzeri olaylara işaret eder.
  • Deprem, bazen yolculukla, mekânsal değişiklikle ya da etrafınızdaki dost görünümlü insanlara dikkat etmek gerektiğiyle yoksa deprem etkisi yaratacak bir hayal kırıklığı yaşayacağınız ile ilgili de yorumlanır.
  • Rüyada deprem olduğunu ve yıkıntıların altında kaldığını görmek, kişinin şiddetli bir hastalığa ya da belaya yakalanmasıyla ilgili uyarıdır. Çabalayarak kurtulduğunu görmek ise, hayatınızdaki zorlukları çabanızla aşacağınıza ve feraha çıkacağınıza işarettir.

Diğer rüya yorumları için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu