Rüya Yorumları

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ne anlama geliyor yorumlamadan önce , kedi sizin hayatınızda ne ifade ediyor, kedi ile ilgili hangi duyguları bastırmışsınız yada kedi denilince sizde hangi duygular canlanıyor? Özellikle bunu netleştirerek yorumlara dikkat etmek gerekir. Size uygun olan yorumu, kendinize göre uyarlamalısınız. Bilinçaltınızın aynadaki yansımalarına, dikkat edin. Şimdi yorumlara başlayalım:

  • Kediler daha çok dişil taraflarımız ile bağlantılı rüya sembolü olarak karşımıza çıkar. Ayrıca, kedilerin dini ve mitolojik bakımdan manevi anlamları da olduğu için, hem iyi hem de kötü anlamlar taşıyabilmektedir.
  • Kedileri rüyamızda gördüğümüzde, kedinin doğasında var olan yaratıcılığa, güce işaret olabileceği gibi, kara kedi gibi bazı batıl inançlar nedeniyle bu sembole yüklenen talihsizlik ya da tehlikeye de işaret olabilir.
  • Kedi rüyaları genelde bir kadınla da ilişkilendirilir. Sinsi, nankör tavırları olan bir kadına yada hizmet etmeye kendini adamış bir kadına işaret olabilir.
  • Bir kedi tarafından saldırıya uğruyorsanız, rüya gören kişinin dişil tarafıyla ilgili melankolik yada çabuk hüzünlenen bir yapı veya bilinçaltınızın duygusal olarak bir saldırı şeklinde ortaya çıkan yansıması anlamına gelebilir. Ayrıca, bir kadın tarafından zarar göreceğinize de işaret olabilir. Etrafınızdaki bu tarzdaki insanlara dikkat etmelisiniz.
  • Bir kedinin sizi kovalaması ve tırmalaması ise, sizi takip eden talihsizliklere, bir hastalığın pençesine düşmeye işaret olabilir.
  • Bir yavru kedi görmek, saflığı ve masumiyeti gösterir. Ayrıca, çocuk sahibi olma isteğinizle bağlantılı olan bir sembol olabilir.
  • Dost canlısı bir kediyi sevdiğini okşadığını görmek, hayatınızda neşeli ve rahat bir döneme girmeye ya da size iyi gibi gözüken insanlarla hoş, keyifli zamanlar geçirmeye işarettir.
  • Evinizde bir sürü kedi görmek, çeşitli insanlarla hoş zamanlar geçireceğinize ancak bu insanların bir çoğunun uzun vadede gereksiz ve iyi gün dostu olduğunu göreceğinize işaret olabilir.

Diğer rüya yorumları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu