Rüya Yorumları

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara görmek ne anlama geliyor yorumlamadan önce , sigara sizin hayatınızda ne ifade ediyor, sigara ile ilgili hangi duyguları bastırmışsınız yada sigara denilince sizde hangi duygular canlanıyor? Özellikle bunu netleştirerek yorumlara dikkat etmek gerekir. Size uygun olan yorumu, kendinize göre uyarlamalısınız. Bilinçaltınızın aynadaki yansımalarına, dikkat edin. Şimdi yorumlara başlayalım:

  • Sigara içmek, hayata bir mola vermek ya da kurtulmak istediğiniz bir alışkanlık olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle, hayata bulunduğunuz bu noktada bir ara vermeniz mi gerekiyor yoksa alışkanlıktan kurtulmanız gereken bir bağımlılığınız mı var, bunun farkına varmalısınız.
  • Günlük hayatta sigara içen biriyseniz ve rüyanızda sigar içtiğiniz gördüyseniz, bırakmak istediğiniz bir alışkanlığınızı gösterebilir yada keyfinize düşkün ve zevklerinden ödün vermeyen size işarettir. Aynı zamanda, kendi menfaatinize gibi gözüken ancak uzun vadede zararını göreceğiniz bir olay yaşamaya da işaret olabilir.
  • Günlük hayatta sigara içmemenize rağmen, rüyanızda sigara içiyorsanız, büyüyen bir probleminiz olabilir, bununla ilgili kendinize rahatlama sağlayacağınız ve ufak bir nefes alabileceğinizin göstergesi olabilir. 
  • Rüyada sigara içerken duman çıkıyorsa, sıkıntıya, sıkıntıdan kurtulmak isterken bocalamaya yada fazla rahat davranırken işlerin içinde boğulmaya işaret olabilir.
  • Birisinin size sigara ikram ettiğini görmek, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak kişilerle bir arada olmaya, böyle kişilerle birlikte küçük ortaklıklar kurmaya işaret olabilir.
  • Rüyada sigarayı bıraktığınızı görmek, bilinçaltınızda gizlenen sigarayı bırakma niyetinize ya da kurtulmak istediğiniz insanlar yada durumlara işaret olabilir.

Diğer rüya yorumları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu