Gelişim Merkezi

Olumlama Cümleleri

Meditasyon yaparken en önemli etkendir olumlama, neşeli olmak için , şifalanmak için, bolluk ve zenginlik için, kendini değerli hissetmek için, sağlıklı olmak için, zayıflamak için vb… durumlar için olumlama cümleleri geçelim şimdi;

Neşeli olmak için olumlama cümleleri:

Mutluluk ve sevgi benden her an özgürce akar. Bugün yine diğer günlerde olduğu gibi, kahkahaya ve neşeye açığım. Sadece neşeli olmayı ve kendimi iyi hissetmeyi seçiyorum.

Şifalanma için olumlama cümleleri:

Bugüne kadar hoşuma gitmeyen her şeyin şifalanmasına niyet ediyorum ve buna şu an izin veriyorum. Bugün her şeyin yolunda gideceğini biliyorum ve bana gelecek tüm güzellikler için sabrediyorum, şükrediyorum ve daha çok dua ediyorum.

Bolluk ve zenginlik için olumlama cümleleri:

Düşüncelerimde bolluk ve bereket bilinci var ve bu nedenle yaşamımda olmasını istediğim her şeyden bol miktarda bulunuyor… Ben zengin bir insanım. Zenginlik benim doğal halim… Para enerjisinin getirdiklerini hayatımda sevgiyle kabul ediyorum. Tüm sıkıntılarım için çıkış kapısı açılmasına niyet ediyorum. Maddi ve manevi tüm nimetleri hayatıma bolca kabul ediyorum.

İlgili Makaleler

Değerli hissetmek için olumlama cümleleri:

Ben çok değerliyim. Yaptığım her işi başarırım. Beni üzen kişileri sevgiyle AFFEDİYORUM… Ama iyi ki yaşamıma girmişler, onlardan öğrendiğim çok şey oldu, bunun için onlara teşekkür ediyorum… Bu benim yolum ve yolumda karşıma çıkan her şey sadece benim tekamülüm için… Kendimi çok seviyorum ve tercihlerimi sevgiyle yaparak yolumda ilerliyorum… Ruhumu, kalbimi ve zihnimi şuan mucizelere açıyorum.

Sağlıklı Olmak İçin olumlama cümleleri:

Ben sağlıklı bir insanım, sağlıklı olmayı önemsiyorum ve sağlıklı halimi hak ediyorum… Yaşamımda hep sağlıklı, huzurlu ve mutlu kalmayı kabul ediyorum…

Pozitif düşünce için olumlama cümleleri:

Yaşamımda pozitif duygulara, pozitif insanlara yer açıyorum. Pozitif duygu ve düşünceler üreterek; beni yavaşlatan, yerimde saymama sebep olan negatif duygu ve düşüncelerimin yerine pozitif düşünceleri koyuyorum. Şu anda; yaşamımda olumsuz olan ne varsa serbest bırakmaya niyet ediyorum. Hatalarıma bana verdiği dersler için teşekkür ediyorum. Ben hatalarımdan öğrendiklerimle güçlüyüm.

Zayıflamak için olumlama cümleleri:

Bedenimi çok seviyorum. Sağlıklı, mutlu ve ince bir bedenim var. Sadece acıktığım zaman, sağlıklı ve faydalı besinler yiyorum… Sağlığım için gerektiği kadar yiyorum… Sağlıkla zayıflıyorum ve İdeal kilom olan “…” kiloya kolaylıkla ulaşıyorum. İdeal bedenimi hak ediyorum ve buna şu an izin veriyorum.

Sevgi enerjisi için olumlama cümleleri:

Benim için en yüksek hayrı sevgiyle kabul ediyorum. Sevgi ve anlayış doluyum… Şu an öfkemi ve başkalarını suçlamayı bırakarak, her öfkeli anıma sevgi gönderiyorum. Derin nefesler alarak ve anda kalarak, iyileştiren “sevgi bilinci” ile kendimi besliyorum. Bugün sakin ve rahatım… Bugün güzel sürprizlerle dolu bir gün ve ben bunu sevgiyle kabul ediyorum. Mutluluğu, bolluğu ve bereketi yaşamıma sevgiyle kabul ediyorum.

Olumlu bakış açısı için olumlama cümleleri:

Hayata bakış açını değiştir… Özgür düşün… Özgürleş… Değişim kendinde başlar, değişimi kabul et…Unutma, bu geminin dümeninde SEN varsın…

Farkındalık için olumlama cümleleri:

Farkındayım, kendimin, nelere sahip olduğumun, nelere sahip olmak istediğimin farkındayım, bunların kıymetini biliyorum ve şükrediyorum. Sahip olmak istediklerimi ise; dua ile çağırıyorum, sabırla bekliyorum, kabul ediyorum, şükrediyorum, geleni Sevgiyle kabul ediyorum. İlahi plan benim ve bütünün hayrı için kusursuz şekilde işliyor, farkındayım

Başarı için olumlama cümleleri:

Bugün başarıya odaklıyım, yaptığım her işte başarılıyım… Hedeflerim doğrultusunda kolaylıkla başarıyı yakalıyorum, bunu hak ediyorum ve bana bu konuda yardımcı olan her şeye, herkese teşekkür ediyorum. Hayatın akışıyla uyumluyum…

Enerjiyi yükseltmek için olumlama cümleleri:

Enerjim bugün yine çok yüksek, kendime güveniyorum ve kendimi çok seviyorum. Yeni günü sevgiyle kucaklıyorum, Bugün bana sunulan tüm fırsatlara açığım ve kabul ediyorum. Bugün Harika güzelliklerle dolu, bunu biliyorum ve o bilinçte yaşıyorum. Bugün Şans, bolluk, bereket dolu bir gün ve her günüm de böyle.

İlişkiler için olumlama cümleleri:

Aile değerlerimi, ailemin bireylerini ve onlarla olan ilişkilerimi önemsiyorum ve her birine koşulsuz sevgi gönderiyorum. Dostlarımla ve arkadaşlarımla uyumlu ve saygı çerçevesinde ilişkim var. Dostlarıma değer veriyorum ve fazlasıyla değer görüyorum. Bu İlişkilerimi sevgiyle yaşarım, bana dönüşü de sevgiyle olur… Etrafımdaki insanlara karşı kibarım ve empati kuruyorum, geri dönüşlerini de aynı şekilde yaşıyorum… Seviyor ve seviliyorum.

Nefesin farkında olmak için olumlama cümleleri:

Aldığım her nefesi hissediyorum ve güne GÜVENLE başlıyorum. Bugün çok rahatım ve Nefesimin farkındayım. Hayatı ve yaşamayı seviyorum.

Huzurlu olmak için olumlama cümleleri:

İçimdeki bilgeliğe ve sezgilerime güvenirim, kalbim benim rehberim. ”Nefes almaya” odaklanıyorum, içimdeki sonsuz huzurun farkındayım. Sezgilerimin, beni tercihlerimde en hayırlı olana yönlendireceğini biliyorum. Etrafımda beni iyi hissettiren, enerjimi yükselten şeylere odaklanmayı bilinçli olarak seçiyorum. Kalbimi huzura açıyorum. Şimdi, şu anda, HUZURLU olmayı seçiyorum. İçim yine huzurla dolu, Huzurluyum.

Hayallerin gerçekleşmesi için olumlama cümleleri:

Hayallerimi seviyorum, cesaretle hayallerimin peşindeyim. Hayallerime ulaşmak için yeteneklerimi önemsiyorum ve yeteneklerimin farkındayım. Hayallerime ulaşmaya çok yakınım. Hayallerime ulaştığımda yaşadığım mutluluğu seviyorum. Her şey hayal etmekle başlar… Hayal ediyorum…Oldu bile…

Kendini sevmek için olumlama cümleleri:

Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Ben her halimle çok güzelim. İç ve dış güzelliğimin farkındayım. Geçmiş ve gelecekteki tüm versiyonlarımı kabul ediyorum ve onaylıyorum. Her bir versiyonuma Sevgi ve Neşe (ya da neye ihtiyacı varsa) gönderiyorum. Böylelikle hayatıma daha fazla pozitif enerji çekeceğimi biliyorum.

Daha Fazlasi için Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayınız…


Öyle de OLDU, Öyle de OLDU, Öyle de OLDU.
Şükürler olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu