Rüya Yorumları

Rüyada Nar Görmek

Rüyada Nar görmek ne anlama geliyor yorumlamadan önce , Nar sizin hayatınızda ne ifade ediyor, Nar ile ilgili hangi duyguları bastırmışsınız yada nar denilince sizde hangi duygular canlanıyor? Özellikle bunu netleştirerek yorumlara dikkat etmek gerekir. Size uygun olan yorumu, kendinize göre uyarlamalısınız. Bilinçaltınızın aynadaki yansımalarına, dikkat edin. Şimdi yorumlara başlayalım:

  • Rüyada nar görmek, narın mevsimi ise hayırlıdır, berekettir, sağlıktır.
  • Mevsiminde görülmemiş ise, isteklerinizin gerçekleşmesi ile ilgili daha zamanı var, yada gerçekleşmesi zor gözüküyor denilebilir.
  • Rüyada görülen narın tadı tatlı ise, para ve mal ile yada hayırlı bir evlilik yapacağı ile yorumlanır, yada çocuk sahibi olma isteği varsa bunun gerçekleşmesine işaret olabilir.
  • Ancak, narın tadı ekşi ise, yeni başlanacak işlerde,  bu gönül işleri olabilir yada iş ortaklıkları olabilir, dikkatli olunmalıdır. Bu size hayır getirmeyebilir. Yada hayatınızda yüzünüzü ekşitecek, canınızı sıkacak işlerle karşılaşabilirsiniz.
  • Rüyanızda ağaçtan nar toplamak, yine mevsimindeyse, emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınız bir dönem yaşayacaksınız ve para ve malınız o ölçüde artacak demektir. Mevsiminde değilse, karşınıza ummadığınız aksilikler çıkıp, işlerinizi yavaşlatabilir ya da tersine çevirebilir.
  • Rüyada nar ayıklamak, uğraşlarınızın karşılığını alacağınıza, berekete, hayırlara işarettir.
  • Rüyada olgunlaşmış kırmızı nar görmek, zenginleşmeye, sağlığınızın yolunda olacağına işaret iken, olgunlaşmamış nar görmek ise, sağlıkla ilgili yada maddi olarak bazı istenilmeyen durumların yaşanabileceğine ama geçici şeyler olacağına işarettir.

Diğer rüya yorumları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu