Rüya Yorumları

Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah görmek ne anlama geliyor yorumlamadan önce , Silah sizin hayatınızda ne ifade ediyor, Silah ile ilgili hangi duyguları bastırmışsınız yada Silah denilince sizde hangi duygular canlanıyor? Özellikle bunu netleştirerek yorumlara dikkat etmek gerekir. Size uygun olan yorumu, kendinize göre uyarlamalısınız. Bilinçaltınızın aynadaki yansımalarına, dikkat edin. Şimdi yorumlara başlayalım:

  • Rüyanızda bir silahla vurulduğunuzu veya ateş ettiğinizi görmek, sizi kimin vurduğuna, merminin isabet ettiği yere veya atıştan sağ kalıp kalmadığınıza bağlı olarak değişebilir. 
  • Rüyada silah çekmek, düşmanca bir davranış sonucu zarar görmekle yada duygusal olarak bir kırgınlıkla ilişkilendirilir. 
  • Silah görmek, yaşamınızdaki öfkeli olmakla ilgili kontrollü olmanın ve ölçülülüğün simgesi olabilir. Genellikle rüyadaki silah sembolü, kırılmayı veya diğer insanların öfkesini göstermek için kullanılır. 
  • Bir silaha mermi yüklüyorsanız, bu birine karşı öfkenizin arttığına ya da birini yönlendirip kışkırtarak onu doldurmanız anlamına da gelebilir.
  • Silahın çalışmaması, cinsel sorunlara da işaret edebilir.
  • Rüyanızda silahla birisini vurduğunu görmek yada birinin sizi vurduğunu görmek, biriyle bir sorununuz olduğunu veya birinin sizinle bir sorunu olduğunu hissedeceğinizi gösterir.
  • Rüyada silahın patladığını ve sesini duyduğunuzu görmek ise, beklemediğiniz sizi şaşırtacak kötü bir havadis almanıza ya da ansızın başına gelecek can sıkıcı bir olaya işarettir. Sesini duymamışsanız, bu haber sizi çok şaşırtmayacak ya da etkilemeyecek demektir.

Diğer rüya yorumları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu