Rüya Yorumları

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada Kapı görmek ne anlama geliyor yorumlamadan önce , kapı sizin hayatınızda ne ifade ediyor, kapı ile ilgili hangi duyguları bastırmışsınız yada kapı denilince sizde hangi duygular canlanıyor? Özellikle bunu netleştirerek yorumlara dikkat etmek gerekir. Size uygun olan yorumu, kendinize göre uyarlamalısınız. Bilinçaltınızın aynadaki yansımalarına, dikkat edin. Şimdi yorumlara başlayalım:

  • Rüyada kapı görmenin, açık veya kapalı olmasına bağlı olarak yorumu değişir. Bunlar, içinizin derinliklerinde gizli, bilinçsiz seviyenizde açtığınız veya kapattığınız kapılardır. Genellikle zihnimizi / ruhumuzu temsil eden evlerdeki kapılar, odanın durumuna veya kapının bulunduğu yere bağlı olarak anlamını değiştirebilir.
  • Bir kapı açıksa, çok olumlu bir simgedir, hayatınızda açık fırsatlar, karşınıza çıkacak şans, maddi durumda iyileşme gibi gelişmelere işarettir. Ancak, kapı kapalıysa hayatınızda bazı kısıtlamalar ve can sıkıcı olaylar var demektir.
  • Rüyada kapı, genel olarak güvenlik ve korumayla ilgili bir sembol olarak karşımıza çıkar.
  • Rüyada bir ev kapısı görmek, kapının durumuna göre o evin veya içindekilerin güvenilirliğine işarettir. Sağlam kapı, o evin yada bir bölgeye ait kapıysa o bölgenin güvenli olduğunu gösterir.
  • Rüyada görülen kapılar, aynı zamanda, karşınıza çıkacak yeni fırsatlar ve yeni şanslarla ilgili de fikir verir. Rızık kapınızın açılması ve şansınızın artacağı bir döneme ya da tam tersi duruma işarettir.
  • Kapının kirli, eski ya da kırık dökük olması ise, üzüntü ve kederi işaret eder.
  • Evin kapısının yenisiyle değiştiğini ya da daha büyük bir kapıyla değiştiğini görmek ise, hayırlı haberler almaya ve maddi olarak güzel gelişmelere işaret eder.
  • Rüyada kilitli kapıyı açtığını görmek, çabalarının karşılığında istediği hedefe ulaşacağına, bilinçli adımlar atarak iyi fırsatlar yakalamaya ya da bilinçaltındaki ulaşılmaz noktalarla tanışmaya cesaret ederek bazı sıkıntılardan özgürleşebilmeye işaret edebilir.

Diğer rüya yorumları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu